עיצוב הבית ריהוט

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי

באופן כללי, שטיחים יכולים להוסיף תחושה נעימה לכל בית, במיוחד במהלך החורפים הקשים והקרים שאנו עומדים לחוות בקרוב. לעתים אין דבר טוב יותר מהמותרות של ישיבה על רצפת שטיח מול האח עם כוס קפה חם ומהביל ביד. אבל יש מקרים שבהם השטיחים הללו לא הכי נקיים, בלשון המעטה. משקי בית רבים מאמינים בתפיסה השגויה השכיחה שלפיה שאיבת אבק היא כל מה שצריך כדי להסיר לכלוך ופסולת מהשטיחים שלהם, אבל למרבה הצער, זה לא תמיד המקרה. אזורים בעייתיים רבים אינם מקבלים את הטיפול ותשומת הלב הדרושים להם, מה שמוביל להצטברות של אבק ומזהמים שעלולים לעורר אלרגיות ואסטמה. תמשיכו לקרוא ותתוודעו לכל הטיפים שלנו על ניקוי שטיחים.

 

האם ניקוי שטיחים שומר על סביבת חיים בריאה יותר?

חיידקים ואלרגנים בשטיחים עשויים לזהם את איכות האוויר הפנימית שלכם ולהקשות על הנשימה עבור אלו הסובלים מאלרגיות או מאסטמה. זה עלול לתרום לבעיות נשימה ולעורר בעיות בריאות אחרות עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם הפגיעים יותר. טיפולים ותהליכים מקצועיים של ניקוי שטיחים עוזרים לחסל את אותם אלרגנים ולחטא את השטיחים, ומספקים אוויר פנימי בריא ונקי יותר לביתכם.

במה מתעלה ניקוי שטיחים מקצועי על ניקוי שטיחים ביתי?

ניסיתם פעם להוציא כתם מהשטיחים שלכם בעצמכם? אתם חושבים לתומכם שהם נעלמו, אך כמה ימים לאחר מכן, אתם מבחינים בכתם מלוכלך ועקשני למדי, בעוד שאתם מתעצבנים בכל פעם שאתם חולפים על פניו. בטח, אין כתם ספציפי, אבל גם לא בדיוק נקי. מוצרי ניקוי ביתיים, אם לא נבחרו בקפידה, עשויים להזיק לשטיחים ואף לפגוע בהם לצמיתות. כמו כן, אם לא תתפסו את התקלה הזו מיד, היא יכולה להיספג בתחתית ולהפוך לכתם שחוזר על עצמו. כשחושבים על ניקוי שטיחים, צריך תמיד לנגב כל עודפי נוזלים או להצטייד מיד עם מגבת נייר נקייה, ולאחר מכן לשקול להזמין איש מקצוע לניקוי שטיחים מקצועי.

האם ניקוי שטיחים מקצועי עוזר במלחמה של עקבות רגליים מרובות?

האם התחלתם להבחין בנתיבים מוצללים כהים יותר באזורי שטיחים שבהם יש נפח גבוה של תנועה רגלית? מקומות כמו למשל – כניסות, מסדרונות, מדרגות ואפילו ממש מול הספה האהובה שבה אתם מניחים את הרגליים? ניקוי שטיחים מקצועי עשוי לעזור להחזיר את הנתיבים המלוכלכים למקור שלהם צבע אחיד. אבל, כמובן, זה מניח שהשטיח מלוכלך ולא נשחק דק מגיל מתקדם. למרבה הצער, שום כמות של ניקוי בקיטור לא יכולה לשחזר את השטיח השחוק.